Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.02.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 28.02.2011 13:51

8 ilde eş zamanlı

Cumhuriyet Başsavcılığınca 8 ilde başlatılan eş zamanlı da, ''tarımda verilen teşvik primlerinde usulsüzlük yaptıkları iddiasıyla'' yaklaşık 40 kişi gözaltına alındı.

8 ilde eş zamanlı operasyon
Cumhuriyet Başsavcılığınca ''tarımda verilen teşvik primlerinde usulsüzlük yapıldığı'' gerekçesiyle 8 ilde düzenlenen eş zamanlı da yaklaşık 40 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Batman Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla tarımda verilen teşvik primlerinde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla Batman, , Siirt, Mersin, Tekirdağ, İstanbul, Ankara ve Mardin'de eş zamanlı operasyon düzenlendi. Aralarında tarım müdürlüklerinin de bulunduğu bazı kurumlarda yapılan aramalarda, yaklaşık 40 kişinin gözaltına alındığı, operasyonun sürdüğü belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.