Bugünkü
Takvim

, hakim ve savcı ataması yaptı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu () Genel Sekreterliği'nin ihtiyaçları nedeniyle, talepte bulunan 46 hakim ve Cumhuriyet savcısının durumları değerlendirildi.

  • Güncel
  • 16.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.02.2011 16:18
ABONE OL
HSYK, hakim ve savcı ataması yaptı
'nın 15/02/2011 tarihli Genel Kurul toplantısında yapılan değerlendirme sonucu 20 kişi hakkında alınan karar sonrası atanan ve görevlendirmeler açıklandı.

Adalet Bakanlığında, Yargıtay'da, Danıştay'da çalışan tetkik hakimi, hakim, Cumhuriyet savcısı ve idare mahkemesi üyelerinin de aralarında bulunduğu toplam 20 kişinin ataması ve çeşitli yerlerde görevlendirilmesine karar verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.