Bugünkü
Takvim

Cenazeye özel izin

''Balyoz Planı'' davası kapsamında tutuklu bulunan 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Mustafa Korkut Özarslan, annesinin cenazesine katılmak üzere özel izin alarak Selimiye Camisi'ne geldi.

  • Güncel
  • 15.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.02.2011 13:05
ABONE OL
Cenazeye özel izin
Tedavi gördüğü GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Komutanlığında dün vefat eden Korgeneral Özarslan'ın annesi Bedriye Özarslan (84) için Selimiye Camisi'nde öğle vakti bir tören düzenlenecek.

Törene, ''Balyoz Planı'' davasında tutuklu bulunan 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Mustafa Korkut Özarslan da cenazeye katılmak üzere özen izinle Selimiye Camisi'ne geldi. Korgeneral Özarslan, gelişi sırasında kendisine uzatılan mikrofonlara, ''annemin cenazesine geldim, sağ olun arkadaşlar'' dedi.

Korgeneral Özarslan, cami avlusunda eşi Selda Özarslan ile taziyeleri kabul ediyor.

kalan karakter 1000

ömer tütüncü ömer tütüncü

anlamak mümkün degil bu adamlar nasıl terör örgütüne üye olurlar ne-neden-nasıl-niçin-nerden...koca bir ömür hizmet ettikleri vatanlarına ne pahasına ihanet etmişler birileri anlatsa yaa global bir dümen mi var...kimse yok mu yaaa

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.02.2011 01:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.