Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.02.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 14.02.2011 16:01

Nejat Bek de Adliye'de

Balyoz davası kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan 6. Kolordu Komutanı Korgeneral Nejat Bek de Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne geldi.

kalan karakter 1000

eseer eseer

eskiden yalan tüm bunlar derdim hepsi senaryo.ıslak imza,ergenekon,balyoz,günlükler,kayıplar inkar ettikçe yeni kanıtlar çıktı ortaya.belki yapmışladır kendilerni o kadar dokunulmaz gördüler ki kanıtları saklamaya ihtiyaç bile görmediler.evet itiraf ediyorum belki hepsi degil ama çogu tüm bunları yapmışlardır.umarım yanılıyorumdur ama her bir belge bunların suçlu oldugunu ve ülkemizi ne büyük bir belaya sürükledigini gözümüze sokuyorlar.en iyisi mahkemelerimize güvenmek

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.02.2011 20:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.