Bugünkü
Takvim

Karakolda dayak var

İstanbul'da dayak yiyen adam, şikayet için gittiği karakolda, bu kez "alkol aldığı" için dayağa maruz kaldı. 24 Eylül'de Beşiktaş'ta dolaşan Şener Tonyalı (34) yol kenarında içki içen arkadaşlarını gördü.
Selam verip yanlarına oturarak kendisi de alkol almaya başladı. Bir süre sonra tartıştığı arkadaşları tarafından darp edildi. Üstü başı kan içinde karakola giden Şener Tonyalı, iddiaya göre, kapıda nöbet tutan polis memuru Y.Ş. tarafından karakola alınmadı. İçeri girmekte ısrar eden Tonyalı, nöbetçi polis memuru ile tartışınca, bu kez polis tarafından darp edildi. Tonyalı bu defa kendisini döven polisten şikayetçi oldu. Şener Tonyalı, hastaneden aldığı darp raporunu da delil olarak sundu.

Savcılık, polis memuru Y.Ş. hakkında "memuriyet nüfuzunu kötüye kullanmak suretiyle etkili eylem" suçundan dava açtı. 8 aydan 1.5 yıla kadar hapsi istenilen Y.Ş.'nin yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.