Bugünkü
Takvim

Emine Erdoğan BM'de konuşacak

Emine Erdoğan, Kadının Statüsü Komisyonu'nda Türkiye'de kadının siyasal ve ekonomik açıdan geliştirilmesi için atılan adımları aktaracak.

  • Güncel
  • 12.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 12.02.2011 11:18
ABONE OL
Erdoğan tarihe geçecek
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonunda konuşacak. 22 Şubat'taki 55. oturuma davet edilen Erdoğan'a Devlet Bakanı Egemen Bağış eşlik edecek. Erdoğan, programda Türkiye 'de kadının siyasal, sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan geliştirilmesi için atılan adımları ve projeleri anlatacak.

Her yıl şubat ayı sonunda Birleşmiş Milletlerin New York'taki genel merkezinde kadınların çeşitli sorunlarının ele alındığı toplantılarda sunumlar yapılıyor. Ülkelerin, kadınların hak, fırsat ve imkânlardan eşit düzeyde yararlanmalarını sağlayan çalışmalarına ilişkin başarılı uygulama örnekleri sergileniyor. Ankara'daki Altındağ Belediyesi tarafından 6 yılda 22 mahallede açılan Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezleri Birleşmiş Milletler'in dikkatini çekti.

kalan karakter 1000

osman telli osman telli

afarim aferim

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 12.02.2011 12:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.