Bugünkü
Takvim

Çetin Doğan salı günü teslim olacak!

Eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 29 subayın da önümüzdeki pazartesi gününden itibaren adliyeye gelerek teslim olacağı öğrenildi.

  • Güncel
  • 12.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 12.02.2011 14:03
ABONE OL
Doğan salı günü teslim olacak!
Konu ile ilgili açıklama yapan Orgeneral Çetin Doğan'ın avukatı Hüseyin Ersöz, müvekkilinin 10 günlük sağlık raporu aldığını hatırlatarak, Doğan'ın en geç salı gününe kadar teslim olacağını belirtti.

Öte yandan Emekli Tümgeneral Nuri Ahmet Karababa'nın avukatı Murat Dinçer de mazeret bildirerek duruşmaya katılmadıklarını ve haklarında çıkan tutuklama kararı ile ilgili kendilerine tebligatın ulaşmadığını ifade etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.