Bugünkü
Takvim

İsrail'den Mısır açıklaması

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, "Bizim amacımız, Mısır ile barışın sürmesi" dedi.

  • Güncel
  • 30.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.01.2011 15:39
ABONE OL
İsrail'den Mısır açıklaması
Netanyahu, haftalık olağan kabine toplantısının başında yaptığı açıklamada, İsrail'in Mısır'daki olayları yakından takip ettiğini belirterek, bu konuda ABD Başkanı Barack Obama ve Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile konuştuğunu söyledi.

İsrail radyosunun haberine göre, Savunma Bakanı Ehud Barak ve Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile de konuyla ilgili değerlendirmeler yaptıklarını söyleyen Netanyahu, "Mısır'la olan barışın devam edeceği umudunda olduklarını" dile getirip, "Çevremizde istikrar ve güvenliğin devam etmesini diliyoruz" diye konuştu.

Netanyahu, protesto gösterilerinin başlamasından bu yana ilk kez Mısır'la ilgili bir açıklamada bulunurken, olayların içeriğine girmekten kaçındı. Netanyahu, daha önce başbakanlık sözcülerine Mısır'daki olaylarla ilgili herhangi bir açıklama ve yorum yapmamaları talimatını vermişti.

Mısır, Ortadoğu'da İsrail'le barış anlaşması yapmış iki ülkeden biri, diğer ülke ise Ürdün.

kalan karakter 1000

kutsal emanetçi kutsal emanetçi

sözüm şudurki kabala ya sahip olduğunu düşünen ve allaha karşı gelen siyonist ler. (ben onların planlarınıda bilirim) allah cc sizin düşündüklerinizide bilir. vaktiniz daralıyor. islamın sonsuz bekçisi türkler size haddinizi bildirecek................!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.01.2011 23:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.