Bugünkü
Takvim

Nazmiye hanım üç aydır hastanede

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in eşi Nazmiye Hanım'ın yaklaşık 3 yıldır yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde 3 aydır tedavi gördüğü öğrenildi.

  • Güncel
  • 29.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.01.2011 12:41
ABONE OL
Nazmiye hanım üç aydır hastanede
Edinilen bilgiye göre Nazmiye Hanım yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde üç aydır tedavi görüyor. 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel de eşi Nazmiye Demirel'i hastanede sık sık ziyaret ediyor.

3 YILDIR RAHATSIZ
Demirel'in Güniz Sokak'taki evine giden eski bir milletvekili, "Nazmiye Hanım yaklaşık 3 yıldır rahatsızdı. Unutkanlık sorunu yaşıyor ve kimseyi hatırlamıyor. Bu nedenle 3 yıldır evde tedavi görüyordu. Haberal döneminde onun gönderdiği doktorlarla tedavisi evde sürüyordu. Evde yukarı katta bulunan odadan aşağıya hiç inmezdi. Dışarı çıkmazdı" dedi.

kalan karakter 1000

yasar yasar

allahtan sifalar dilerim büyük gecmisolsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.01.2011 01:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.