Bugünkü
Takvim

Kral Abdullah'tan Mübarek'e destek

  • Güncel
  • 29.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.01.2011 14:27
ABONE OL
Kral Abdullah'tan Mübarek'e destek
Suudi Arabistan Kralı Abdullah, ülke genelinde istifa çağrısı yapan protestolarla karşı karşıya olan Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek'e desteğini ifade etti.

Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA, Suudi Kralı Abdullah'ın Mısır lideri Mübarek ile telefon görüşmesi yaptığını bildirdi. Haberde, Kralı Abdullah'ın ülke genelinde istifa çağrısı yapan protestolarla karşı karşıya olan Mübarek'e desteğini ifade ettiği belirtildi. SPA Suudi Kralının şöyle konuştuğunu aktardı: "Hiçbir Arap veya Müslüman, Arap ve Müslüman olan Mısır'ın güvenlik ve istikrarına karışmaya izin veremez. İnsanların arasında ifade özgürlüğü adı altında girerek onları yıkıcı nefret enjekte etmelerine yol verilemez."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.