Bugünkü
Takvim

Taşıt vergisi ödeyecekler dikkat

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde muhtemel sıkışıklığın önlenmesi için Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Bursa il merkezlerindeki MTV tahsiline yetkili vergi dairelerinin yarın açık olacağı bildirildi.

  • Güncel
  • 28.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.01.2011 17:33
ABONE OL
Taşıt vergisi ödeyecekler dikkat
Gelir İdaresi Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, 2011 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksitinin ödeme süresinin 31 Ocak 2011 Pazartesi günü sona erdiği hatırlatıldı.

Vergi dairelerinde meydana gelmesi muhtemel sıkışıklığın önlenmesi ve mükelleflere kolaylık sağlanması amacıyla Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Bursa il merkezlerindeki Motorlu Taşıtlar Vergisini tahsile yetkili vergi dairelerinin yarın saat 17.00'ye kadar açık bulundurulacağı ifade edildi.
Açıklamaya göre, yeterli sayıda personel bulundurulmak suretiyle bu illerin ilçelerindeki Motorlu Taşıtlar Vergisini tahsile yetkili vergi daireleri ve diğer il merkezleri ile ilçelerdeki Motorlu Taşıtlar Vergisini tahsile yetkili vergi dairelerinin yarın açık bulundurulması konusunda Vergi Dairesi Başkanları veya İl Defterdarları yetkili kılındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.