Bugünkü
Takvim

Lucca Bar davasında görevsizlik

ABONE OL
Lucca Bar davasında görevsizlik
Bebek'te Pınar Altuğ ve komşularının 'çok gürültü yapıyor' diye şikayette bulundukları Lucca Bar'ın sahibi Cem Mirap ile sorumlusu Burçak Gökcan hakkında açılan davada mahkeme görevsizlik kararı verdi. Davaya Sulh Ceza Mahkemesi'nin bakması gerektiği belirtildi. İddianamede, ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Aynur Akdeniz, Ayşe İz ve Ahmet Erdem Uslaş şikayetçi sıfatıyla yer alıyor.

SANATÇI EVİNİ TERK ETTİ
2009'da barın elektrik sistemine yapılan aşırı yükleme nedeniyle kofranın patladığı, barın bulunduğu binanın en üst katında oturan müşteki Pınar Altuğ'un yangın tehlikesi ile karşılaştığı belirtiliyor. Pınar Altuğ'un, şiddetli gürültü yüzünden evinden ayrılmak zorunda kaldığını da ifade ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.