Bugünkü
Takvim

"Artık lı değilim"

'dan açıklaması...

  • Güncel
  • 17.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.01.2011 17:28
ABONE OL
Artık Galatasaraylı değilim
Yıldız, Rixsos Otel'de düzenlenen Bünyan, Pınarbaşı, Sızır ve Çamardı hidroelektrik santrallerinin Kayseri ve civarı Elektrik Dağıtım A.Ş'ye devir törenine gelişinde gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Yıldız, haftasonu lı taraftarının Başbakan Erdoğan'ı protesto etmesiyle ilgili olarak şunları söyledi: "Ben cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım. Ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum: Adnan Polat'ın çalışmalarının mutlak sonuç vereceği kanaatindeyim . Bunu hak etmeyecek olan tek kişi Sayın Başbakanımızdır. Öyle bir tavır, Galatasaray ve Galatasaraylılara yakışmadı. Evde de çocuklarımızla konuştuk. Şu an Galatasaraylı değiliz, mutlaka düzelecektir. Galatasaray büyük bir camia. Bunu onarıp tamir edecektir. İçindeki Galatasaraylı olmayanı da ayıklayacaktır. Şu anda askıya aldım, izliyorum ve takip ediyorum,. Reyting kuruluşları gibi takip ediyorum..Adnan Polat'ın çalışmalarının da bu yönde ilerlediğini izliyoruz

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.