Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.10.2010 00:00
  • Son Güncelleme: 29.10.2010 19:58

Boğaz trafiği kapalı

İstanbul Şehir Hatları A.Ş, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Boğaz'da yapılacak havai fişek gösterileri nedeniyle boğaz trafiği kapatıldı

Boğaz trafiği kapalı
Alınan bilgiye göre, İstanbul Şehir Hatları A.Ş'nin, saat 19.30'da başlayacak gösteriler nedeniyle 18.00-21.30 saatleri arasında Kadıköy–Karaköy/Karaköy–Kadıköy, Üsküdar–Eminönü/Eminönü–Üsküdar, Eminönü–Kadıköy/Kadıköy–Eminönü, Kadıköy–Beşiktaş/Beşiktaş–Kadıköy seferleri, Üsküdar–Haliç/Haliç–Üsküdar boğaz hattı, Kabataş–Adalar/Adalar–Kabataş seferleri yapılamayacak.

Aynı saatler arasında Adalar-Kadıköy-Kabataş vapur hattında da gidiş ve dönüş seferlerinde Kabataş iskelesine uğranılmayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.