Bugünkü
Takvim

Resepsiyonda 'Uzun Etek' iddiası

Valisi'nin 29 Ekim resepsiyonu için davete katılacak kadınların 'uzun etek' giymeleri istediği iddia edildi.

  • Güncel
  • 23.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.10.2010 17:35
ABONE OL
Resepsiyonda 'Uzun Etek' iddiası
Valisi Mustafa Büyük'ün, 29 Ekim'de Cumhuriyet'in 87'nci yıldönümü nedeniyle verilecek resepsiyon için il protokolüne gönderdiği davetiyede resepsiyona katılacak kadınların 'uzun etek' giymeleri istendiği iddia edildi.

Vatan'da yer alan habere göre, , Cumhuriyet'in 87'nci yıldönümü kutlamaları kapsamında 29 Ekim'de Cumhuriyet resepsiyonu düzenleyecek. Valilik, aralarında bürokrat ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin de bulunduğu yaklaşık 800 isme davetiye gönderdi.

Davetiyede güvenlik numaralarının yanı sıra katılacak olanlara kıyafet zorunluluğu hatırlatıldı. Buna göre resepsiyona katılacak olanların mess dress, koyu renk elbise ve uzun etek giymeleri gerektiği blirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.