Bugünkü
Takvim

'a kaynana darbesi

ile boşanma davası süren Alara Uzan arasındaki davada ilginç gelişmeler yaşandı...

  • Güncel
  • 21.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.10.2010 15:59
ABONE OL
Cem Uzan'a kaynana darbesi
Mahkemede tanık olarak Uzan'ın kayınvalidesi Meryem Koçibey ve baldızı Seben Koçibey dinlendi. Kayınvalidesi Uzan'ı suçladı. Çocuklara Paris'te mi İstanbul'da mı yaşamak istedikleri sorulacak.

ile boşanma davası süren Alara Uzan arasındaki velayet davasının ikinci duruşması dün Sarıyer Aile Mahkemesi'nde yapıldı. Vatan'ın haberine göre, duruşmada Alara Uzan'ın annesi Meryem Koçibey ile kız kardeşi Seben Koçibey ise tanık olarak dinlendi. Alara Uzan'ın annesi Meryem Koçibey, damadı Cem Uzan'ın hakkında verilen hapis cezasının ardından yurt dışına kaçtığını belirterek "Kızım ve damadım, son iki yıldır aynı evde iki yabancı gibi yaşıyordu. 7 yıldır işi gücü olmayan adam ve eve sürekli polisler, icra memurları geliyordu. Hem kızımın hem de torunlarımın ruh hali iyi değildi. Zaten Cem Bey'in kaçışından önceki 3-4 ayda boşanmayı konusunu konuşmaya başlamışlardı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.