Bugünkü
Takvim

Öldüren operasyon

ABONE OL
Gaziantep'te yaşayan Naim-Nahide Köklü çiftinin 3 yaşındaki kızı Nazlı, doğuştan kalça çıkığı sorunu yaşıyordu. 6 ay önce Dr. Murat Ö. tarafından ameliyata alınmasına rağmen iyileşemedi. Bunun üzerine doktoru tarafından özel bir hastaneye yatırılarak tekrar ameliyata alındı. Ancak operasyon masasına yatan küçük kız, ameliyattan 1 saat sonra fenalaşarak hayatını kaybetti. Kızlarının ölüm haberiyle yıkılan Köklü çifti ise soluğu savcılıkta aldı. Hastane ve doktor hakkında suç duyurusunda bulundu. Özel hastanenin Başhekimi Dr. Mesut Kılyar ise küçük Nazlı'nın hayatını kaybetmesinde hastane ve doktorun bir kusuru olmadığını ifade etti. Dr. Kılyar, "Ameliyattan çıkan küçük kız, 1 saat sonra fenalaştı. Hemen yoğun bakıma aldık ama tüm müdahalelere rağmen küçük kızı kaybettik. Bu olayda gerek hastanemizin, gerekse de ameliyatı gerçekleştiren doktorumuzun bir kabahati yoktur" diyerek hastaneyi ve doktoru savundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.