Stand-Up'a dönüşü 'Beyaz' olacakmış!

Filmlerinin senaryosunu kitap haline getiren ünlü komedyen Cem Yılmaz, Can Dündar’ın ‘Canlı Ana Haber’ine konuk oldu. Ekranda kitabını sevip okşayan Yılmaz; yeni projelerini anlattı.

SAHNE ÖZLEMİ 

Ocak ayında stand-up’lar başlıyor. Lise yıllarında bir Ali Rıza Binboğa afişi görmüştüm, ‘Özür dilerim Türkiye’m geciktim’ diyordu... Ben de sahneye çıkmayı çok özledim. Bu sefer bambaşka hikayeler olacak. Sahnede beyaz giymeyi düşündüm ama ben asıl seyircide değişiklik bekliyorum.

TIRNAK YEMEYİ BIRAKTIM

Evde müzikle ilgileniyorum. Küçükken piyano çalmak istiyordum, engellediler. Buradan sesleniyorum o arkadaşa... Klavyeye koydum parmaklarımı “Sen tırnak mı yiyorsun?” dedi. O gün bıraktım! Ben o gün bırakmasaydım şimdi Kerem Görsev yoktu! Uzun zamandır tırnak yemiyorum. Elemanlarım var onlara yediriyorum.

ANADOLU ROCK’IN FİLMİ 

Şu sıralarda Anadolu Rock ile ilgili bir film yapmayı düşünüyorum. Anadolu Rock’ı çok seviyorum. Başarısızlık çok ilgilendiğim bir temadır. Film; başarısızlığın sebepleri, başarı arzusu, kabiliyet, hayaller konularında gezinecek.

* Yüksek maliyetli işlerden kaçmaya çalışıyorum. Maddi anlamda bana destek veren iyi bir ortağım var. Sponsorların da çok katkısı oluyor.
DİĞER GALERİLER