Suç makinesi! Instagram yıldızı model liseli gençleri arabasına alıp...

Hem oyunculuk hem de modellik yapan Instagram yıldızı, kısa süre içinde pek çok suça karışınca kariyerini mahvetti.Bu görüntüler sosyal medyada adeta bomba etkisi yarattı. İşte haberin detayları ve şoke eden bilgiler...

Ülkede büyük bir şöhrete kavuşmaya başlarken adeta kariyerini ve hayatını mahveden genç kadın büyük tepki çekti. Monique Marina Agostino, Instagram'da şöhrete bulduktan sonra kariyerinde hızla yükselen bir modeldi. Ancak 20'li yaşlarının başından beri karıştığı suçlar, inanılır gibi değil!

Avustralya'nın Sydney kentinde yaşayan Monique, hem çeşitli gazete ve dergilere verdiği pozlarla ünleniyor hem de Instagram'da yaptığı iş birlikleriyle hayatını kazanıyordu.

Ancak oyunculuk alanında da kariyer yapmaya başlayan Monique'in adı, hem 2018'in kadım ayında hem de geçtiğimiz mayıs ayında bazı suçlara karıştı.

Killarney Heights Lisesi mezunu kadın, 10 farklı suçtan yargılandığı davada suçlu bulundu. Bir çocuk annesi model, Blacktown Westfield adlı bir alışveriş merkezine girerek burada bir dizi hırsızlık yaptı.

Bir mağazaya girerek 90 dolarlık bir ceket çalan Instagram yıldızı, kentin sahil şeridindeki kafelere de girerek soygun yaptı.

DİĞER GALERİLER