Prenses Diana'nın ölümünden önce annesiyle yaptığı telefon konuşması şoke etti

Ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen hayatı hakkında her detay merak ediliyor Prenses Diana'nın. Prens Charles'tan ayrılması, Dodi El Fayed ile olan ilişkisi, meçhul ölümü... Şimdi de Prens Diana'nın annesi ile olan son telefon görüşmesi ortaya çıktı. Görünen o ki, kendi ailesi yanından da yüzü gülmemiş.

Prenses Diana'nın hem uşağı hem de sırdaşı Paul Burrell, prenses ile annesi arasındaki son telefon konuşmasının şoke edici detaylarını mahkemeye anlatmış.

Prenses Diana'nın ölümünden sadece bir kaç ay önce annesi Frances Shand Kydd'la yaptığı telefon görüşmeleri, prensesin ölümüne ilişkin yürütülen soruşturma dosyasına girdiği ortaya çıktı.

Prenses Diana'nın uşağı ve yakın arkadaşı olan Paul Burrell'in şahit olduğu telefon görüşmelerinde anne Frances kızına çok ağır ithamlarda bulunmuş.

Anne Frances ve Prenses Diana arasında geçen son konuşmalar ölümünden 2 ay kadar öncedi.

Prenses bir gün telefonun başında umutsuzca dururken odasına uşağı ve sırdaşı Paul Burrell girer. Prenses el işaretiyle telefonu dinlemesini ister. Burell ise duyduğu sesin Frances Shand Kydd olduğunu hemen anlar.

DİĞER GALERİLER