Mercedes'in koltuğunu kesip biçtiler! İçinden bakın neler çıktı

Buldukları her şeyi kesip içinden çıkanları göstererek YouTube'ta fenomen olan baba oğul bu kez son model Mercedes-Benz S-Class serisi bir otomobilin koltuğunu gözüne kestirdi. Mercedes'in koltuğunun adeta içini dışına çıkaran fenomen YouTuber'ların bu videosu çok konuşuldu. Peki otomobil koltuklarının içinde gerçekte ne var? İşte fenomen baba-oğul YouTuber'ların YouTube'ta milyonlarca izlenen o görüntüleri... Daimler Motor Şirketi (DMG) 22 aralık 1900 tarihinde ilk Mercedes otomobilini teslim ettiği zaman bu, 20. yüzyılın sonuna doğru DaimlerChrysler AG' nin kurulmasına giden bir gelişmenin başlagıcıydı. Günümüzde Mercedes-Benz, dünyanın en başarılı otomotiv markası olarak görülmektedir

Buldukları her şeyi didik didik ederek YouTube'ta fenomen olan ve son olarak Mercedes'in Almanya'da bulunan müzesine giren baba oğul, bu kez son model Mercedes-Benz S-Class serisi bir otomobilin koltuğunu delik deşik etti.

Bıçakla önce koltuğun dış kılıfını kesen YouTuber baba daha sonra koltuğun içinden çıkanları izleyicilerle paylaştı. Fenomen YouTuber'ların videosu internette izlenme rekorları kırdı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...

DİĞER GALERİLER