İşte Hollywood'daki En Büyük Göğüsler

Jessica Simpson
Amerika'nın en beğenilen yıldızlarından birisi olan Jessica Simpson, doğal göğüsleriyle gurur duyduğunu her fırsatta söylüyor. Özellikle bikininin kendisine çok yakıştığını söyleyen Simpson, "14 yaşımdan beri göğüslerim böyle büyük. Onlar benim aksesuvarım gibi" diyor.

Tyra Banks
Victoria's Secret'ın modellerinden Tyra Banks, doğal göğüsleriyle bu listede ikinci sırada yer almayı başardı. Göğüslerinin yarım beden daha küçük olmasını istediğini açıkça itiraf eden Tyra Banks, dekolte giymeyi çok sevdiğini de sözlerine ekliyor.

Scarlett Johansson
"Göğüslerimle yani kızlarımla gurur duyuyorum" diyor 23 yaşındaki Scarlett Johansson. Göğüslerini 'yardımcı oyuncular' diyerek tanımlayan genç aktris, çıplaklığa karşı olmadığını ve rolü gereği soyunabileceğini söylüyor.

Carmen Electra
Listede göğüslerine estetik yaptıran tek isim Carmen Electra... Seksi yıldız 1995 yılında silikonla büyüttüğü göğüslerinden çok memnun olduğunu söylüyor. Electra, göğüslerindeki silikonu çıkarmayı kesinlikle düşünmüyor.

Lindsay Lohan
"Ergenlik dönemim çok kötü geçti çünkü okulda sınıf arkadaşlarım arasında en geç gelişen benim vücudumdu" diyor Lindsay Lohan. 22 yaşındaki genç aktris, 17 yaşından sonra göğüslerinin büyüdüğünü söylüyor.

DİĞER GALERİLER