Güzelliğin 20 Sırrı

Canlı Renkler
Cazibenizi ortaya koymak istiyorsanız, bu sezonun modası renklere kucak açın. Canlı tonlarda farlar ve mavi, mor gibi iddialı renklerdeki maskaralar, bakışlarınızı daha da canlı kılacak. İşte güzelliğinize güzellik katmanın 20 yolu...
1- Parfümleri birbirine karıştırın
Birkaç farklı kokuya sahipseniz, çiçeksi aromalarla limon notalarını birbirine karıştırarak yepyeni bir parfüm elde edebilirsiniz. Bu kokuyu sabahları yalnızca bir kez uygulayın. Gün içerisinde vücut ısınızın yükselmesiyle parfüm iyice kendini gösterecektir. Bu karışımı kulak arkası veya şah damarı gibi nabız noktalarında gezdirmeyi ihmal etmeyin.
2- Vücut losyonu yaratın
Taze bir hindistan cevizini ikiye ayırın ve içindeki sütü ufak bir kaba boşaltın. Birkaç kaşık hindistan cevizi yağı da işinizi görür. Bir kaşık kokusuz vücut kremini de kabın içine ekledikten sonra köpük kıvamına gelinceye kadar karışımı çırpın. Avuçlarınızın içine aldığınız losyonu tüm vücudunuza masaj yaparak uygulayın.
3- Banyoda kendinizi şımartın
Duştan önce birkaç damla meyve aromalı bitkisel yağı küvete dökün. Sıcak suyu açtığınızda oluşan buhar bu aromanın tüm vücudunuza yayılmasını sağlayacaktır.
4- Gözlere deniz efekti
Parlak deniz mavisi ve turkavaz tonlara sahip farlar, her göz renginde muhteşem bir etki yaratır. Koyu mavi farı, göz kapaklarınızın üstüne uyguladıktan sonra, daha açık tondaki yeşil bir farı alt kirpiklerinizin dibine sürün.
DİĞER GALERİLER