Günlük burç yorumları – 4 Nisan 2020 Cuma

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 6 Nisan 2020 Cuma günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ

Eşinle aranda bir denge oluşturmak isteyebilirsin. Gergin ruh halinden sıyrılmak için motive olacağın alanlara yönelebilirsin. Kendinize ekstra sorumluluk yüklemek yerine var olan sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmeye çaba gösterin zaten elinizden gelenin en iyisi.

BOĞA

Arkadaşların ile arandaki güven bağını sorgulamaya başlayabilirsin. Bugünlerde özlem duyduğun eski dostluklar olabilir. Bugünlerde gururlanacağınız bir dönemdesiniz. Özellikle size hata yapan kişilerin sizden özür dilemesi sizi oldukça mutlu hissettirebilirsin.

İKİZLER

Neptün-Merkür kavuşumu kardeşin ile arandaki sorunları halletmeni tetikleyebilir, duygusal yoğunluk yaşayabilirsin. Enerjinizin yükseleceği bugünlerde uç noktalara kaçmamanızda fayda var. Kendinizi duygusal konularda başarılı ve mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

YENGEÇ

İlişkin ile alakalı radikal kararlar alabilirsin. Aile ilişkilerinde metanetli olmaya ve olgunlaşmaya başlıyorsun. Bugünlerde gerek mesleki gerekse aşkla alakalı konularda iletişiminizin şifalandığı bir dönemdesiniz. Huzur hayatınıza hakim ve ön planda olacak.

ASLAN

Evde tadilat işleri çıkabilir. Kişisel bakımının üstüne daha fazla düşmek isteyebilirsin. Yalnızlık şu aralar istediğin son şey. Mutluluğunuzu kalıcı hale getirmek için göstereceğiniz bilinçli çaba sizi daha uzun süreli bir huzura karşı adım adım götürecektir.

DİĞER GALERİLER