Günlük burç yorumları... (21 Nisan 2017)

KOÇ
21 Mart - 19 Nisan
Sabrınız ve dürüstlüğünüz nedeniyle her şeyi çok yönlü düşünmeniz herkes tarafından beğeniliyor. Sevdiğiniz kişi yanınızda rahatlıyor ve size bağlılığı gittikçe artıyor.

BOĞA
20 Nisan - 20 Mayıs
Güven sağlamak sadece konuşmakla olmaz. Mükemmeli aramanız doğal ancak eleştiri sınırlarını aşmayın. Bazen insanları fazla sahiplenip sıkabiliyorsunuz.

İKİZLER
21 Mayıs - 21 Haziran
Kendinizi dayanılmaz bir güce sahip gibi görüp insanları hafife alıyor gibisiniz. Kırıcı görünebilirsiniz. Yeni gelen iş teklifleri sizin için çok önemli, iyi değerlerdirin.

YENGEÇ
22 Haziran - 22 Temmuz

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman. Ayrıca sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatabilir. Gün içinde gelişen olaylar isteklerinizin artmasına neden olabilir ve hırs yapabilirsiniz.

ASLAN
23 Temmuz - 22 Ağustos

Kendi kendinize kararlar alıyor ve çok çabuk vazgeçebiliyorsunuz. Bu arada şıpsevdi tavır sergiliyorsunuz. Bir karar verip orada durmalısınız. İnsanların güvenini sarsmayın.

DİĞER GALERİLER