Gülistan Doku'nun kaybolması olayında flaş gelişme! Görüntüler ona mı ait?

Tunceli'de 5 Ocak'tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için başlatılan arama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak, Gülistan Doku'nun telefon sinyalinin alındığı son yerde çekilen bir görüntü heyecan yarattı. Görüntülerin Gülistan'a ait olup olmadığı araştırılıyor.

Tunceli'de 5 Ocak'tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için başlatılan arama çalışmaları, 13'üncü gününde devam ediyor. Gülistan'ı bulmak için yürütülen çalışmalara katılmak üzere 7 ilden arama- kurtarma ekibi gönderildi.

ŞOK GÖRÜNTÜLER!
Tunceli'de Gülistan Doku'nun kaybolduğu 5 Ocak günü, Pertek karayolunda ilerleyen bir kişi, genç kızın telefon sinyalinin son alındığı Sarısaltuk Viyadüğü üzerinde otururken, aracının kamerasına yansıdığı iddia edilen görüntüleri savcılığa teslim etti.

İNCELEME BAŞLATILDI
Görüntülerde, Gülistan olduğu iddia edilen kapüşon takan kızın, viyadükteki bariyerlerin arasında oturduğu görülüyor. Savcılık, görüntülerdeki kişinin Gülistan olup olmadığını belirlemek için inceleme başlattı.

İŞTE GÜLİSTAN'IN ARAMA ÇALIŞMALARINDAN GÖRÜNTÜLER...

DİĞER GALERİLER