Vav TV İzle

Gıda zehirlenmesi diye gitti midesinden çıkanlar doktoru bile şoke etti! Koca uçağı yedi...

Kimisi kendini Hz.İsa sanıyor, kimisi yıllardır kolunu aşağıya indiremiyor. Dünyanın en ilginç insanları yaptıklarıyla ve söyledikleriyle görenleri hayrete düşürüyor. İşte onlardan biri daha. 35 yaşındaki bir adam hastaneye şiddetli karın ağrısı şikayetiyle gitti ve ilk müdahalelerde doktorlar büyük bir sürprizle karşılaştılar.

Adamın midesinden ağırlığı neredeyse 7 kilogram olan metal parçalar çıkartıldı. Ameliyatı yapan baş cerrah Dr. Priyank Sharma, gazetecilere yaptığı açıklamada daha önce böyle bir şey görmediğini söyledi.

Sosyal medyada oldukça dikkat çeken bu olayda, doktorlar adamın midesinden toplamda 263 madeni para, 100 çivi ve onlarca tıraş bıçağı çıkardı.

Taksi şöförü olan Maksud Khan, müşterilerin kendisine verdiği paraları yuttuğunu, mekanik parçalar yediğini itiraf etti. Henüz teyit edilmemiş olmasına rağmen Maksud Khan, Pica adı verilen sendromdan muzdarip olabilir.

Her şeyi yiyen bir kuş türü olan Magpie'den ismini alan Pica sendromuna sahip kişiler, metal parçaları, cam parçaları, toprak gibi maddeleri yiyor. Maksud Khan, metal yeme konusunda hastaneye yatan ilk kişi değil.

Mösyö Mange tout lakablı bir kişinin ömrü boyunca 18 bisiklet, 15 süper market arabası, 7 televizyon ve Cessna'nın küçük bir uçağı olmak üzere toplamda 9 ton metal tükettiği belirtiliyor.