Dünyanın en garip restoranları...

Sualtı restoranı- Maldivler

Hilton otellerine ait bu sualtı restoranı dünyada bir ilk. İlk olarak Yeni Zelanda'da tasarlandı, Singapur'da yapıldı ve Maldivler'e getirildi.

Restoranın içinde yemek yiyenler, dünyanın en güzel denizlerinden birinde bir denizaltında gibi hissettiklerini söylüyorlar.

Robot mutfağı, Hong Kong

Hong Kong'da bulunan robot mutfağında yemekleri bir robot hazırlıyor, üzerinde monitör olan diğer bir robot sipariş alıyor, elinde tepsi olan bir robot da yemeklerinizi size getiriyor.

Dünyanın tüm restoranlarından daha hızlı olsa gerek!

Gökyüzü restoranı, Las Vegas, ABD

Yerden yaklaşık 50 metre yüksek platforma yemek masası ve müşterileri çıkaran bu gökyüzü restoranı, Las vegas'ta Noel arefesinde açıldı.

Tuvalet restoranı, Portekiz

Tuvaletteyken yemek yemek ya da yemek yerken tuvalete girmek. Bizim adetlerimize göre, hoş karşılanmasa da, Portekizliler, bu konseptte bir restoran bile yapmış. Restoranda sandalye yerine klozete oturuluyor. Peçete yerine de tuvalet kağıdı var!

Hobit evi, Manila, Filipinler

Küçük insanların olduğu güzel yemekleri olan sıcacık bir restoran burası.

Restoranın sahibi ve çalışanları, cücelerden oluşuyor; restoranın dekorasyonu da onların boyutlarına göre ayarlanmış. Yüzüklerin Efendisi filmini yaşamak isteyenler için ideal!

DİĞER GALERİLER