Dünyanın en uzun bacaklı kadını görenleri hayrete düşürüyor! Erkekler yanına yaklaşmaktan korkuyor

Moğolistan doğumlu olan ancak şimdilerde ABD'nin Chicago şehrinde yaşayan 29 yaşındaki Rentsenkhorloo Bud, dünyanın en uzun bacaklı kadını. Boyu 2,04 olan Rentsenkhorloo Bud'ın bacak boyu tam 1 metre 34 cm. Erkeklerin yanına yaklaşmaktan korktuğu genç kadın aynı zamanda modellik yapıyor.

1.85'lik bir baba ve 1.83'lük bir anneden dünyaya gelen Rentsenkhorloo Bud'ın bu kadar uzun boylu olması çok şaşırtıcı değil. Uzun bacakları yüzünden kabuk gibi geçen gençlik yıllarının ardından Bud şimdilerde tam aksine bacaklarını sergilemeyi sevdiğini söylüyor.

Tabi bu bacakların onun için sıkıntı yaratan tarafları da var. Genç kadın kıyafet bulmakta ve kapılardan geçmekte güçlük yaşadığını belirtiyor.

Bir diğer yaşadığı sıkıntı ise 47,5 numara olan ayaklarına ayakkabı bulmak. Bud durumu şöyle ifade ediyor:

'Ayak numaram 47,5 ve durum böyle olunca ne Moğolistan'da ne de Güney Kore'de kendime göre ayakkabı bulamadım. Daha sonra Amerika'ya taşındım. Burada da durum da çok değişiklik olmadı. Kendime uygun ayakkabıları sadece interneten üzerinden yaptığım alışverişlerde bulabiliyorum.'

Erkekler yanına yaklaşmıyorlar. Çünkü yanında fotografı sosyal medyada paylaşılan erkekler cücelikle itham ediliyor. Rentsenkhorloo Bud'un yanında durmak hemcinsleri için de bir tehlike aslında. Çünkü onlar da bu boyda birinin yanında durmaktan çekiniyorlar.

Modellik de yapan Rentsenkhorloo Bud'un şimdiden binlerce hayranı var. Uzun bacaklı kadın aynı zamanda Youtube videoları da çekiyor ve takipçilerine kendisi hakkında taze bilgiler sunuyor.

DİĞER GALERİLER