Bugünkü
Takvim

Aşk Uğruna Şöhrete Veda Ettiler

Onlar gösteri dünyasında dişleriyle, tırnaklarıyla bir yerlere gelmek için çaba harcadılar. Bazıları istediğini fazlaıyla elde etti, bazıları da tam şöhret merdiveninin üst basamaklarına tırmanırken o an geldi.. Hayatlarının aşkıyla karşılaştılar. Ve sırf o öyle istiyor diye, mesleklerine, kariyerlerine şöhretli hayatlarına veda edip evlerinin kadını oldular. Peki ya yıllar sonra neler oldu dersiniz... Bazıları verdiği bu karardan memnun hayatını sürdürüyor. Bazıları ise ölesiye pişman. Hele içlerinde eşi işi kariyerine veda eden bir erkek ünlü var ki.... İşte aşk uğruna kariyerlerini kendi elleriyle bitiren ünlüler ve kendileriyle hesaplaşmaları.

ONUN İÇİN ŞANI, ŞÖHRETİ, HER ŞEYİ BIRAKTIM...

ÇOK PİŞMANIM Yıllar önce çekilen bu fotoğrafta görülen genç kızın yaşam öyküsü 1956 yılında İskeçe'de başladı. Ortaokula kadar okudu sonra ayrıldı. 1972 yılında katıldığı Ses Dergisi'nin açtığı yarışma onun hayatını değiştirdi.

Bu yarışmada birinci oldu ve 1 yıl sonra ilk filmi için kamera karşısına geçti. Bu filmin adı Isdırap'tı..
'den sonra sahneye çıkmaya başladı. Arabesk türde şarkılar söyledi ve o dönemde zaten çok popüler olan bu tarz filmlerde oynadı.
Daha sonra Çeşme filminde birlikte oynadığı Ferdi Tayfur'a aşık oldu. Bu birlikteliğinden bir kız çocuğu sahibi oldu. Çiftin resmi nikah olmadan 30 yıl sürdürdükleri birliktelikleri önceki yıl sona erdi.