Bugünkü
Takvim

Aldattılar ama affedildiler

Erbil deTiger gibi özür dilemeli


Tuğba Erbil'in eşi Mehmet Ali Erbil için yaptığı "Beni çok kadınla aldattı" açıklamasına Günaydın yazarı Mevlüt Tezel, “Tiger Woods gibi özür dilemeli” diyerek katıldı. Tiger'ın da yasak aşk defteri kabarık ve o önce eşinden, sonra da ABD halkından özür diledi. Ve işte Tuğba - Mehmet Ali Erbil aldatma olayı vesilesiyle bugüne kadar aldatıp özür dileyenler dosyası...

Eşi gol kralı Tanju'yu affetti


Eski futbolcu Tanju Çolak, eşi Aysu Çolak'ı sanatçı Hülya Avşar ile aldatmıştı. Ancak Aysu Çolak, Tanju Çolak'ı gol kralının ısrarlı özürleri sayesinde affetmişti.

 

Karısı Terry'i affetti


Chelsea kaptanı John Terry'nin ihanete uğrayan eşi eski model Toni Terry, eşine bir şans daha verdi. Eşini defalarca aldattığını geçenlerde itiraf eden ünlü futbolcu John Terry esaslı bir özür dilemişti çünkü… Karısı, ihanet skandalının patlak vermesinden sonra önce ikiz çocuklarını da alıp Dubai'ye gidip bir süre yalnız başına tatil yaptı. Ama John Terry peşinden Dubai’ye gidip günler süren bir özür dalgası yarattı. Toni Terry bu tatilde eşini affetti. Hatta, "Birbirimizi hiç bu kadar sevmemiştik" bile dedi.