Adada tatil yaparız sanmıştık

Merve’nin birinciliğiyle noktalanan ‘Survivor’ın üç güzelini Cosmopolitan dergisi bir araya getirdi. Gizem Akın, Merve Oflaz ve Başak Özer, ‘Survivor’ın bilinmeyen yönlerini, yarışma biter bitmez neler yaptıklarını ve hayallerini anlattı...

Bu yarışmaya katılmak istemenizdeki en büyük neden neydi?

Başak Özer: İlk ‘Survivor’ı izlediğimde çok küçüktüm. Yarışmaya katılmak o zamandan beri aklımdaydı. Çocukluk hayalimdi...

Merve Oflaz: Hayatımda bir daha hiç yaşayamayacağım deneyimler edinmeyi seviyorum. O yüzden Acun Bey’den böyle bir teklif alır almaz havalara uçtum!

Gizem Akın: Erkek arkadaşım Hakan ‘Survivor’kolikti. Büyük ölçüde onun etkisiyle girdim.

SABUNLA YEMEK OLSAYDI

Adaya gitmeden önce kendinizi fiziksel ve psikolojik olarak nasıl hazırladınız?

M.O.: Biz bu yarışmayı başta bir çeşit tatil olarak düşündüğümüz için bol bol bikini alışverişi yapmıştık. Tüy sorunumuz olmasın diye epilasyon ve hiç makyaj yapamayacağımız için, bari gözlerimiz ortaya çıksın diye kalıcı kirpik perması yaptırmıştık!

G.A.: Bize birkaç kıyafet değiştirmemiz için müsaade ederler diye düşündüğümüzden yanımıza bir sürü şey almıştık. Ama bir gittik ki; iki şort, iki tişört ve tek bikiniden başka bir şeye müsaade yokmuş!

B.Ö.: Acun Bey’in bize anlattığı ‘Survivor’ın koşulları çok daha rahattı...

Adada ne olsaydı sizin için hayat kolaylaşırdı?

B.Ö.: Annem.

M.O.: Ailemle konuşmak için bir cep telefonu. Bir de sabun!

G.A.: Ailem ve yemek...

Adada kaç kilo verdiniz?

B.Ö.: Sekiz kilo verip 47 oldum.

M.O: Beş kilo verdim.

G.A.: Ben de beş kilo verdim.

Adada kendinizi mutlu hissetmek için ne yapıyordunuz?

G.A.: Güneş bizim adanın arka sahilinden batıyordu. Oraya gidip gün batımını beklerdim. Sonradan öğrendim ki meğer erkek arkadaşım Hakan da kendi kaldığı adada aynı şeyi yaparmış.

M.O.: Ben Hindistan cevizi kırardım. Hem yararlı bir şey yapmış olmak için hem de bir şeye kızdığımda sinirimi çıkartmak için!

DİĞER GALERİLER