En pahalı ve en havalı yatlar

En pahalı ve en havalı yatlar

Değeri milyon liraları aşan tekneler bu yıl şubat ayında İstanbul'da görücüye çıkacak. Ancak bu yıl önceki yıllardan farklı olarak İstanbul'da aynı anda iki noktada birden düzenlenecek. İlki 10-18 Şubat arasında CNR'da, ikincisi ise 17-25 Şubat tarihlerinde Tuzla'da Viaport Marina'da yapılacak. CNR'daki fuarın son hafta sonu ile Tuzla Viaport Marina'daki fuarın ilk hafta sonunun aynı günlere denk gelmesinin 'boatshow' düzenleyen şehirler için bir ilk olduğunu söyleyen yetkililer, "Dünyada ilk kez bir şehirde aynı anda iki fuar düzenlenmiş olacak" dedi.

En pahalı ve en havalı yatlar

ŞUBAT ayında tekne ve yat sektörünün kalbi İstanbul'da atacak. Dünyada ilk kez İstanbul'da oluyor Milyonlar havada uçuşacak En büyük yat ve tekne üreticilerinin milyonlarca lira değere sahip ürünleri İstanbul'da meraklılarıyla buluşacak. Ancak İstanbul'da bu yıl bir ilke imza atılacak. Dünyanın birçok ülkesinde düzenlenen 'Boatshow'lardan farklı olarak İstanbul'da aynı anda iki noktada 'boatshow' düzenlenecek.

En pahalı ve en havalı yatlar

Bunlardan ilki CNR Avrasya Boat Show Fuarı, 10 Şubat'ta başlayıp 18 Şubat sonu son bulacak. Diğeri ise 17-25 şubat arasında hem kara hem de denizde Tuzla'da Viaport Marina'da düzenlenecek olan Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı. CNR Avrasya Boat Show Fuarı'nın son hafta sonu ile Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı'nın ilk hafta sonunun aynı tarihleri gelmesi dünyada bir ilk olmaz özelliği taşıyor. Yetkilerin verdiği bilgiye göre dünyanın hiçbir kenti aynı anda iki 'boatshow'a ev sahipliği yapmazken, İstanbul'da iki fuar arasında büyük rekabetin yaşanacağını belirtiyor.

En pahalı ve en havalı yatlar

3500'ÜN ÜZERİNDE DENİZ ARACI

İstanbul'da 10 Şubat'ta başlayacak ilk 'boatsow' olan CNR Avrasya Boat Show Fuarı ile ilgili bilgi veren fuar yetkilileri, "Dünyaca ünlü markaların mega yat, tekne ve yelkenlilerinin yanı sıra sektöre ait tüm aksesuar ve ekipmanları CNR EXPO Yeşilköy çatısı altında buluşacak.

En pahalı ve en havalı yatlar

Denizcilik sektörünün önde gelen 1.500 markasına ait 3 bin 500'ün üzerinde deniz aracı, on binlerce yerli ve yabancı ziyaretçinin beğenisine sunulacak. Princess, Sanlorenzo, Prestige, Hanse, Christ Craft, Cranchi, Mengiyay, Momenta, Es Line, San Boat, Targa, Formula, Zar Boat, Joker Boat, Honda, Mercury, Yamaha, Suzuki, Evinrude, Tohatsu, Quicksilver, Lombardini, Yanmar, Man, Seadoo gibi dünya denizcilik sektörünün önde gelen çok sayıda markası en yeni modellerini CNR EXPO Yeşilköy'de sergileyecek" dedi.

DİĞER GALERİLER