Emine Erdoğan, Afyonkarahisar’da tarihi ve turistik yerlerde incelemelerde bulundu

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Afyonkarahisar'da tarihi cami ve müze ziyaretinde bulundu.

Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte kente gelen Emine Erdoğan toplantının açılış konuşmasının ardından kentte bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Emine Erdoğan ilk olarak tarihi Ulu Cami'yi ziyaret etti. Ziyarette camide dua etmeyi de ihmal etmeyen Emine Erdoğan cami çıkışında kendisini pencereden aile üyesi ile izleyen küçük bir çocuğu sevdi.

Emin Erdoğan daha sonra Mevlevi Müzesi'ni gezerek burada Mevlevilik hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Emine Erdoğan ziyaretleri sırasında kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların isteğini geri çevirmezken ayrıca cami ve müzenin bulunduğu tarihi sokaklarda da fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Emine Erdoğan'ın ziyareti sırasında geniş güvenlik önlemleri alınırken ziyaretler basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

DİĞER GALERİLER