Müge Anlı canlı yayınındaki Palu ailesi nereli? Tuncer Ustael'in başka sapkınlıkları da ortaya çıktı! 8 Ocak

Müge Anlı canlı yayınında Tuncer Ustael hakkında şok eden gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Türkiye'nin gündemine oturan Palu ailesinin hayat hikayesinde her geçen gün yeni çirkin gerçekler ortaya çıkıyor. Tuncer Ustael'in eski eniştesi 8 Ocak Müge Anlı canlı yayınına bağlandı. Eski eniştenin Tuncer Ustael hakkında anlattıkları bardağı taşıran son damla oldu. Yalnızca Türkiye'nin değil dünyanın da gündeminden düşmeyen Palu ailesi nerelidir? İşte Palu ailesi hakkında ortaya çıkan gerçekler ve Tuncer Ustael hakkında eniştenin söyledikleri...

8 Ocak Müge Anlı canlı yayınında Palu ailesi hakkında yeni iddialar ortaya atılıyor. Atv'nin sevilen programı müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün, Meryem Tahnal'ın cesedine dair bir ize rastlayabilmek için her şey titiz titiz ele alınıyor. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü 11 yıl önceki dosyayı yeniden açtı.

MÜGE ANLI CANLI YAYININDA TUNCER USTAEL'İN BAŞKA SAPKINLIKLARI ORTAYA ÇIKTI - TIKLA - İZLE

Müge Anlı canlı yayınını ihbar kabul eden polis, Meryem ve Melike Tahnal ile ilgili soruşturmayı derinleştiriyor. Cuma gününden bu yana Kocaeli Tütünçiflik mevkiindeki kazı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Dün Müge Anlı canlı yayınında ortaya çıkan kemiklerden sonra Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Ekipleri kazı çalışmalarını genişleterek sürdürmeye başladı.

Bulunan kemiklerin Meryem Tahnal'a ait olup olmadığı henüz belli değil.

Tuncer Ustael hakkında korkunç iddialar devam ediyor. Müge Anlı ekibi Tuncer Ustael'in annesiyle görüştü. Usatel'in annesi oğlu için çok sert sözler sarf etti.

DİĞER GALERİLER