İşte Vatan Şaşmaz'ın son röportajı!

İşte Vatan Şaşmaz'ın son röportajı!

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz ile eski manken Filiz Aker, Beşiktaş'taki otel odasında ölü bulundu. Şaşmaz'ın ölümü sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu oldu. Ünlü isimler 42 yaşındaki sunucunun ardından duygularını paylaştı. Peki ama Vatan Şaşmaz son röportajında neler anlattı?

"Hiperaktif Bir İnsanım"

Hiperaktif birisi olduğunu ve hiperaktifliğinin bittiğinde kendisinin de biteceğini söyleyen Vatan Şaşmaz "Ben hiperaktif adamım yerimde duramıyorum. Arkadaşlarım balık tutuyorlar ben sıkılıyorum. Suya girmem, balıkla boğuşmam lazım. Hiperaktifliğim biterse ben biterim. Aslında ağır yaşarsan daha çok yaşarsın. 'Hızlı koşan atın' diye bir söz vardır" dedi.

İşte Vatan Şaşmaz'ın son röportajı!

"Zeki Müren Hastasıyım"

Çok koyu Zeki Müren ve musiki hastası olduğunu söyleyen Vatan Şaşmaz " Çok koyu Zeki Müren hastasıyım. Musikiyi başından beri takip ediyorum Zeki Müren'i de çok seviyorum. Yeni nesilden de Umut Akyürek'i beğeniyorum" dedi.

İşte Vatan Şaşmaz'ın son röportajı!

"Ben Aslında Vampirim"

Kendisine hiç değişmediğini söyleyenlere çok değiştiğini ve aslında vampir olduğu konusunda takıldığını söyleyen Vatan Şaşmaz, "Ben çok değiştim. 'Hiç değişmiyorsun' diyorlar. Benim yaşım 42 değil, 420 çünkü ben bir vampirim diye takılıyorum. İsviçre'de bir iğne varmış 250 bin dolarlık genleri gençleştiriyor kansere deva oluyormuş. Soruyorlar yapar mısın? diye. Bir 10 yıl bekleyip ucuzlamasını beklerdim. Nazar değdireceksiniz ama bana 'Maşallah' deyin" ifadelerini kullandı.

İşte Vatan Şaşmaz'ın son röportajı!

"Lüksü Seviyorum"

Vatan Şaşmaz, lüksü ve arabaları sevdiğini ancak hesabını bilen birisi olduğunu vurgulayarak, "Hesabını bilen bir insanım ama cimri ve tutumlu değilim çok para harcarım. Araba, saat falan severim lüksçüyüm yani. Ama istif ve israf yapmam kesinlikle" şeklinde konuştu.

İşte Vatan Şaşmaz'ın son röportajı!

"Yeni Projeler Bayramdan Sonra"

Yeni projelerinin olduğunu ve bayramdan sonra netleşeceğini söyleyen Vatan Şaşmaz " Yeni projelere başlayacağım ama bayramdan sonra netleşecek. Yapmadığım hava durumu sunuculuğu var onun haricinde her şeyi yaptım. Meteorolog değilim ama sunmak isterim. Beni emekli olunca stüdyonun bir kenarına koysunlar orada" dedi.

DİĞER GALERİLER