Game of Thrones'ta neler olacak?

Game of Thrones'da neler olacak?

Game of Thrones'da 7. sezon finalinin fragmanı yayınlanır da, 8. sezonda neler olacağı merak edilmez mi? Elbette Game of Thrones hayranlarına güzel haberlerimiz var...

Game of Thrones'da neler olacak?

Taht oyunları yani namı diğer "Game of Thrones" efsanesi tüm hızı ve duygu yoğunluğuyla devam ederken, 7. sezonun 6. bölümü daha resmi olarak yayınlanma günü seçilen pazartesi gelmeden İspanya'da gösterime girmişti. Hal böyleyken dizinin hayranları fırsatı kaçırmadı ve internette izleyebilecekleri her mecrada arama yaparak 6. bölümün keyfini çıkardı.

Game of Thrones'da neler olacak?

Bu kadar ünlü, bu kadar sevilen ve takip edilen bir dizi çekiyorsanız başınıza geleceklere de biraz göğüs germeniz gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde hackerların Game of Thrones'un yeni bölümlerini ele geçirdiği ve fidye istediği haberlerini okumuştuk. Hackerler, yapımcıları istedikleri fidye verilmediği takdirde bölümleri sızdırmakla tehdit ediyorlardı. Açıkçası günü gelmeden İspanya'da yayınlanan bölümde belki de onların parmağı vardır diye düşünmekten kendimizi alamıyoruz.

Game of Thrones'da neler olacak?

Her şey bir yana epik ve bilim kurgu öğelerle süslü, 'ekşisözlük'te adına 2 bin 611 sayfa entry girilmiş olan Game of Thrones neden bu kadar sevildi? Günlük hayatın olağan akışında, arkadaş ortamlarında, sosyal medyada adeta izlemeniz için her şeyin yapıldığı Game of Thrones'ta yakışıklı adamlar (nispeten) ve güzel kadınlar elbette var. Ama halkımızın en çok sevdiği aile içi dramlar, fakir oğlan zengin kız hikayelerinin eksikliğine rağmen Türk insanını cezbediyor.

Game of Thrones'da neler olacak?

Targaryen Hanesi'nden Daenerys Fırtınadoğan Demir Taht'ın gerçek varisi, Andallar ve İlk İnsanlar'ın gerçek kraliçesi, Yedi Krallık'ın Koruyucusu, Ejderhaların Annesi, Büyük Çin Denizi'nin Khaleesi'si, Ateşgeçirmez, Zincirkıran (evet bu sıfatlar hepsi ona ait) Daenerys Targaryen ile Kuzeydeki Kral Jon Snow'un birlikteliği heyecanla bekleniyor. Hatta çoğu kişinin İngiliz yapımı diziyi, bu ikili arasında vuku bulacak mevzu için bile izlediğini söyleyebiliriz.

DİĞER GALERİLER