Esra Erol'da canlı yayınında şok gelişme! Makbule Tunçbilek izleyicinin tepkisi üzerine stüdyoyu terk etti!

Esra Erol'da canlı yayınında Makbule Tunçbilek olayında şoke eden bir gelişme yaşandı! 1 kilo et karşılığında kocasının akrabasına kaçan Makbule Tunçbilek'in "Çocuklarımı görmeme gerek yok, sevgilimin iki çocuğu var onlara bakıyorum" sözleri ekran başındakileri çileden çıkardı. Yaşanan son dakika gelişmesine göre; Makbule Tunçbilek ile 15 yıllık eşi Mehmet Tunçbilek boşandı. Tansiyonun sürekli yükseldiği Esra Erol'da canlı yayınında sorularla köşeye sıkıştırılan Makbule Tunçbilek bir izleyiciden gelen tepki üzerine stüdyoyu terk etti! İşte Esra Erol'da canlı yayınında son dakika detayları...

Esra Erol'da canlı yayınında bir süredir gündeme oturan Makbule Tunçbilek olayı işleniyordu. 15 yıllık eşini terk edip eşinin akrabasına kaçan ve bütün ailesini reddeden, görmek istemediğini söyleyen kadın herkesten tepki toplamıştı.

Özellikle "Çocuklarımı görmeme gerek yok, sevgilimin iki çocuğu var onlara bakıyorum" diyen Makbule ile Mehmet Tunçbilek çiftinden son dakika haberi geldi. Çift boşandı.

MAKBULE İLE MEHMET TUNÇBİLEK ÇİFTİNDEN SON DAKİKA HABERİ!

Esra Erol'un programında işlenen ve sosyal medyada epey konuşulan Makbule Tunçbilek ile Mehmet Tunçbilek olaylı tartışmaların ardından boşandı.

İşte konu ile ilgili ayrıntılar…

ATV'nin ilgiyle izlenen programı Esra Erol'da yine herkesi şaşırtan olaylar yaşandı. Mehmet Tunçbilek, evden kaçan 15 yıllık hayat arkadaşı 2 çocuk annesi Makbule Tunçbilek'i bulup boşanmak için Esra Erol'a katıldıktan sonra yaşanan olaylar programa damga vurdu.

"İKİ ÇOCUĞUMU GÖRMEME GEREK YOK"

2 Aralık günü ekrana gelen programda Makbule Tunçbilek'in kendisine ve çocuklarına bakmadığını iddia eden ve bu yüzden kaçtığını söyleyen Makbule Tunçbilek, son sözleriyle adeta saç baş yoldurdu.

Tunçbilek, "İki çocuğumu görmeme gerek yok. Sevgilim Bayram'ın iki çocuğu var. Ben onların annesiyim" ifadelerini kullandı.

"BAYRAM'A MANGAL YAPARKEN AŞIK OLDUM"

Programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Makbule Tunçbilek, "Sevgilim Bayram'ın çocuklarını çok seviyorum. Kendi çocuklarımı görmek istemiyorum. Kocam bana 13 yıl önce karpuz alsaydı evden kaçmazdım. Bayram bana mangal yaparken ona aşık oldum" demişti.

BOŞANDILAR

Açıklamalarıyla Türkiye'nin gündemine oturan Makbule Tunçbilek ve Mehmet Bey'in boşanması gerçekleşti. Eşini ve çocuklarını terk eden Makbule Tunçbilek'in mahkeme tarafından eşine maddi manevi 1000 lira tazminat ve çocukları için aylık 100 lira nafaka ödemesine karar verildi.

STÜDYOYU TERK ETTİ

Tansiyonun sürekli yükseldiği programda sorularla köşeye sıkıştırılan Makbule Tunçbilek bir izleyicinin "Sanki çocuklarını da alıp gitmişsin, sevgilin çocuklarına bakıyor gibi davranıyorsun" sözü üzerine programı terk etti.

DİĞER GALERİLER