Esra Erol canlı yayınında şok itiraf! 17 yaşındaki zihinsel engelli Medinenur...

Esra Erol'da canlı yayınında şok eden gelişmeler yaşandı! Hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Esra Erol, 17 yaşındaki zihinsel engelli Medinenur'un anlattıklarıyla şaşkına döndü. Esra Erol'da canlı yayınında gelen itirafın ardından tüm Türkiye Medinenur olayını merak etti. Pınar Hanım'ın Esra Erol canlı yayınında söylediği birçok konunun aslında yalan olduğunu anlatan Medinenur'un Esra Erol'a anlattığı itirafları gündeme oturdu.

Esra Erol'da canlı yayınında herkesi şoke eden itiraf! 17 yaşındaki zihinsel engelli Medinenur, Pınar Hanım ve Pınar'ın evli olan sevgilisi Tayfun hakkındaki tüm gerçekleri Esra Erol'a anlattı.

Pınar, Esra Erol'un eski programında "Esenler Otogarı'ndan beni aradı. 'Pınar abla ben Esenler Otogarı'ndayım. Çık gel beni al.' Ben Beylikdüzü'ndeyim bir toplantıya gireceğim. Şuanda gelemem sen polisi ara' dedim" demişti.

Emniyet ekiplerine ifade verdikten sonra Esra Erol'un ekibine konuşan Medinenur, "Pınar abla geldi beni aldı. Sonra İstanbul'a bıraktı sonra da sınava gitti."şeklinde konuştu.

2. çelişki ise, Medinenur "haberleşmiştik" dedi. Medinenur kaçmadan önce Pınar'ın kapısına kadar geldiğini ve haberleştiklerini söyledi. Pınar ise eski bölümde "Ben Sinopta'ydım" dedi.

Medinenur, "Beni alıp evine götürdü. Evinde de 1 hafta felan kaldım" dedi. Pınar ise "Esra Erol ekibi evine giderek Medinenur'u görüntülediğinde "sabah geldi" demişti.

DİĞER GALERİLER