Cennet Mahallesi'nin Aliş'i Seyit Karabulut'un son hali şaşırttı! Hem oğlu hem de kendisi...

Cennet Mahallesi'nin Aliş'i Seyit Karabulut'un son hali şaşırttı! Hem oğlu hem de kendisi... Cennet Mahallesi dizisinde hayat verdiği Aliş karakteriyle akıllara kazınan genç oyuncu Seyit Karabulut, son haliyle şaşırttı. Evlenip, bir çocuk sahibi olan Seyit Karabulut'un oğlu da sevimliliği ile herkesin dikkatini çekiyor. Cennet Mahallesi dizisinde Aliş karakterini canlandıran oyuncu Seyit Karabulut, 1 Ocak 1994 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Trakyalıdır. Eğitimine İstanbul'da devam ederken 2004 yılında Cennet Mahallesi dizisine çocuk oyuncu olarak dizi kadrosuna dahil oldu.

2004-2007 yıllarında izleyici karşısına çıkan Cennet Mahallesi adlı dizi hala hafızalarda. Tekrar bölümleriyle hala ekranlara gelen dizinin karakterlerinden, repliklerine kadar pek çok detayı unutulmadı. Özellikle çocuk oyuncuları en çok merak edilenler. Cennet Mahallesi'nde Aliş karakterini canlandıran Seyit Karabulut, şimdilerde 25 yaşında genç bir baba. Aile hayatına dair en özel detayları sosyal medya hesabından paylaşan Seyit Karabulut'un oğluda sevimliliği ile gönülleri fethetti. İşte Cennet Mahallesi'nin Aliş'i Seyit Karabulut'un inanılmaz değişimi.

İşte başta Seyit Karabulut olmak üzere çocuk oyuncuların değişimleri.

Selena dizisi, hem yayınlandığı 2006-2009 yıllarında, hem de sonradan tekrarlarıyla yakın tarihin en sevilen dizilerinden biriydi. Dizinin genç yıldızlarının son hallerine bakmaya ne dersiniz.

Özellikle Cansu Demirci'nin son halini görünce çok şaşıracaksınız. İşte başta Selena oyuncuları olmak üzere çocuk oyuncuların inanılmaz değişimi.

SELENA OYUNCULARININ İNANILMAZ DEĞİŞİMİ

Küçükler çabucak büyüyor. İşte kanıtı!

Selena oyuncularının değişimi çok şaşırttı

SİNEM KOBAL

GİZEM GÜVEN

DİĞER GALERİLER