Google'dan 'bu programları silin' uyarısı! İşte cep telefonundan silinmesi gereken uygulamalar

Google'dan cep telefonu kullanıcılarına büyük uyarı geldi. Google açıkladığı listede yer alan programların cep telefonlarından silinmesini istedi. Google virüs ve dolandırıcılık konusunda yaptığı uyarıya tüm akıllı telefon sahiplerini de kattı. Çoğu kişi bilmiyor ama cep telefonlarımıza ücretsiz olarak yüklediğimiz uygulamalar tehlike arz ediyor. Bu bağlamda Google milyonlarca telefon kullanıcısını uyardı. Telefondan silinmesi ihtiyaç duyulan uygulamaları açıklayan Google, kullanıcılar için kritik ihtarlarda bulundu. İşte cep telefonundan silinmesi gereken uygulamalar

Google virüs ve dolandırıcılık konusunda yaptığı uyarıya tüm akıllı telefon sahiplerini de kattı. Akıllı telefon sahiplerini uyaran Google, açıkladığı programların telefondan silinmesini söyledi. Google'dan cep telefonu kullananlara büyük uyarı geldi. Çoğu kişi bilmiyor ama cep telefonlarımıza ücretsiz olarak yüklediğimiz uygulamalar tehlike arz ediyor. Bu bağlamda Google milyonlarca telefon kullanıcısını uyardı. Telefondan silinmesi ihtiyaç duyulan uygulamaları açıklayan Google, kullanıcılar için kritik ihtarlarda bulundu.

ÜCRETSİZ YÜKLEDİĞİNİ UYGULAMALAR MASUM DEĞİL

Telefonlarınıza ücretsiz yüklediğiniz bu uygulamalar başınıza iş açmak üzere... İşte Google'a göre mutlaka telefondan silmeniz gereken uygulamalar... Acele edin!

AMAN DİKKAT! İŞTE BAŞINIZA İŞ AÇACAK O UYGULAMALAR

Blur Photo Editor, Background Replacement, Color House2019...

Pro Camera Beauty

SmartSwipe

Bu uygulama telefonunuza yüklüyse hemen kaldırın; kredi kartı bilgilerinizi anında telefondan çalıyor.

DİĞER GALERİLER