Türkiye'nin antipatik 11'i

VOLKAN DEMİREL YUKARIDA ALLAH VAR VOLKAN Fenerbahçe ve A Milli Takım’ın file bekçisi özellikle bu sezon formunun zirvesinde. Ancak hem sarı-lacivertli formayla hem de Milli Takım’da zaman zaman hırsının kurbanı oluyor. Özellikle Galatasaray maçlarında sinirlerine hâkim olmakta zorlanıyor. Ali Sami Yen’de Lincoln’ün kasıklarına tekme atması, rahat bir pozisyonda topu rakip taraftarı rahatsız edecek bir yeriyle tutması akla gelen ilk olaylar.
Yaptığı sert fauller, rakip oyuncularla saha içinde tartışmaları, hakeme bitmek tükenmek bilmeyen itirazlarıyla bazen kendi taraftarını bile çileden çıkartabiliyor. Kazanma hırsını doruklarda yaşaması bazen takımını zor durumda bırakmasına neden oluyor. Milli takımında ise biraz daha sakin olduğu gözlerden kaçmıyor.
EMRE BELÖZOĞLU “SEN BİTTİN OĞLUM” HAREKETİNDE BİR NUMARA Türk futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Fenerbahçeli oyuncu, futbolu kadar hırçınlığıyla da dikkat çeken oyuncuların başında geliyor.
Yaptığı sert fauller, hakemlerle sürekli konuşması aslında her taraftarın alıştığı hareketler. Bunların dışında milli maçta basın tribününe yaptığı kol hareketi, Kayserispor’lu Cangele’ye yaptığı “boğaz kesme” hareketi, olaylı İsviçre maçında çıkan kavgada başrolde yer alması tepkileri üstüne çekmesi için yeterli oldu. Sahada hırsından beslendiğini her yerde ifade eden Emre’nin bu hırsının kurbanı olduğunu söylemek de yanlış olmaz.
AYHAN AKMAN ELİYLE OYNUYOR Gaziantep’te yıldızı parladıktan sonra Beşiktaş’a transfer olunca Antep taraftarını küstürmüştü. Siyah-beyazlı kulüpten ezeli rakibi Galatasaray’a transfer olunca da bu sefer Beşiktaş taraftarının tepkisini çekmişti –ki son derbide yine kendisine kötü tezahürat yapıldı.
DİĞER GALERİLER