Teşvik primini kim gönderdi?

Türk sporunun usta kalemlerinden Kemal Belgin, gündemi meşgul eden UEFA'nın son kararları ve Fenerbahçe'nin konuyla ilgili tutumu hakkında ilginç yorumlarda bulundu.
Türk futbolunun nabzını iyi tutan isimlerden biri olan spor yazarı Kemal Belgin, gündeme ilişkin soruları içtenlikle yanıtladı. UEFA'nın Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen kararlarından Fenerbahçe'nin izlediği yola kadar Belgin önemli tespitlerde bulundu.
İşte usta kalem Kemal Belgin'den satır başları: "BENCE İTİRAZA GİTMESİNLER" - UEFA'nın bu kararını bekliyor muydunuz? "Tabiki bekliyordum. Beklemez olur muyum? UEFA'yı tanımayanlar beklemiyordu bu kararı, bir de palavracılar tabii."
- Tahkime itiraz edildikten sonra bir değişiklik olur mu? "Ben hiç tavsiye etmiyorum gitmelerini. Tahkimin cezayı aynen onamasına razı olsunlar, yeterki arttırılmasın ceza."
- Son çare CAS.... "CAS hikaye. Oradan hiçbir şey olmaz. Zaten gitmezler, zannetmiyorum. CAS'la oyun oynadılar. Önce gittiler, sonra çektiler davayı. Gideceklerini zannetmiyorum."
DİĞER GALERİLER