Süper Lig'de sezon sonunda ayrılması beklenen futbolcular

EDIN VISCA

Başakşehir'in resmi tekliflere rağmen Katar ve Sevilla'ya göndermediği Edin Visca, Süper Lig'de yine asist krallığının zirvesinde bulunuyor. Rakamların 15 milyon euro'nun üzerine çıkması halinde Boşnak yıldızın ayrılığı gerçekleşebilir.

OĞUZHAN ÖZYAKUP

Beşiktaş ile 5 yıllık prensip anlaşmasına varan Oğuzhan Özyakup, resmi imzayı henüz atmadı. Sözleşmesi biten Oğuzhan'ın adı özellikle İngiliz takımlarıyla anılıyor. Bir sürpriz yapıp Beşiktaş'a veda edebilir.

JOSEF DE SOUZA

West Bromwich Albion'ın adeta kapısından dönen Josef de Souza, Fenerbahçe'nin ciddi alıcısı olan futbolcularının başında geliyor. Buna rağmen 10 milyon euro'luk bonservis bedeli önündeki engel olarak görünüyor. Olası ayrılığı bir sürpriz olarak değerlendirilmeyecek.

SOFIANE FEGHOULI

Galatasaray'da olası transfer kısıtlaması durumunda Sofiane Feghouli'nin rotası değişebilir. 7-10 milyon euro'luk transfer potansiyeli bulunan Cezayirli oyuncu, Galatasaray'ın en büyük kozlarından biri olarak görünüyor.

OKAY YOKUŞLU

Trabzonspor'un 24 yaşındaki milli yıldızı Okay Yokuşlu, Alman ekiplerinin radarında ve sürekli izleniyor. WBA'dan resmi teklif aldı. 10 milyon euro'nun üzerinde teklif gelmesi durumunda Trabzonspor, Okay Yokuşlu'nun ayrılmasına izin verebilir.

DİĞER GALERİLER