Spor Turu 24/11/2209

KORKAKLAR-G.Saray Başkanı, yönetici Mehmet Helvacı ve Mümtaz Tahincioğlu'na, "Topu her alan geri pas yapıyor. Bu korkaklıkla kimseyi yenemeyiz. Bu futbolla 1 puan bile iyi" dedi
ELANO ORTADA YOK 2 yöneticiye takımın isteksizliğinden yakınan Polat, "Bu futbolla beraberlik bile iyi sonuç sayılmalı. Çok korkak bir futbol sergiliyoruz. Bu şekilde oynarsak kimseyi yenemeyiz. Bu korkaklığın hesabını verecekler" diye konuştu. Adnan Polat'ın ayrıca hayal kırıklığı yaratan Elano için de, "Bu ne biçim oyuncu. Sahada hiç yoktu" dediği öğrenildi.
SABRİ'YE PARA CEZASI GELİYOR G.Saray'da bu sezon 2. kez kaptanlık pazubendini almak istemeyen Sabri'ye para cezası verileceği öğrenildi. Daha önce Arda oyundan çıkarken kaptanlık pazubendini almayan Sabri, Manisa maçında da Aypan oyundan çıkarken kaptanlık bandını almadı. Bunun üzerine yönetimin Sabri'ye para cezası vereceği belirlendi.
FENER'E TALİH KUŞU- Sarı-Lacivertli kulüple 2.5 yıllık daha sözleşmesi bulunan İspanyol futbocu için, Valencia kulübü Zigic ile bir miktar para teklif edecek. Güiza konusunda son kararı yönetim, teknik direktör Daum'a bıraktı
DEV FORVET KAPIDA- Başta Başkan Aziz Yıldırım olmak üzere tüm Fener yönetiminin bu konudaki nihayi kararı Daum'a bıraktığı da ifade ediliyor. Alman teknik adam bu transfere onay verirse bu transfer gerçekleşecek ve 2.02'lik dev Hırvat forvet Nikolai Zigic de Fenerbahçe formasını giyecek. Zigic'in de fazla şans bulamadığı için Valencia'dan ayrılmak istediği belirtildi.
DİĞER GALERİLER