Spor Turu 17/11/2009

Karakolda sabahladı

Maçta yaptığı parmak hareketi nedeniyle olayları başlattığı iddia edilen Ayşe Demet K. önceki geceyi gözaltında geçirdikten sonra dün serbest bırakıldı.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kazım: Beşiktaş'ı ezip geçeceğiz

Kazım , FB TV'de iddialı açıklamalar yaptı. Tecrübeli oyuncu hafta sonundaki Beşiktaş maçı için, "İyi oynuyoruz, puan olarak da öndeyiz. Korkması gereken biz değiliz. Beşiktaş çekinsin" dedi.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yerim sol bek

Geldiği günden beri "Sol bek mi, sol açık mı?" diye tartışma konusu olan Andre dos Santos, gerçeği kendisi anlattı. Christoph Daum'un sol kanatta oynattığı Brezilyalı futbolcu, aslında iyi bir sol bek olduğunu ifade etti.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Oynat hocam

F.Bahçe'nin Beşiktaş'la oynayacağı derbi, Mehmet Topuz için ayrı bir önem taşıyor. Siyah-beyazlı taraftarlar, Beşiktaş'ın kapısından dönüp Fener'e imza atan yıldız futbolcuya yönelik tepki pankartları ve özel besteler hazırlıyor.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Hafif kalır

G.Saray'ın eski teknik direktörü Mircea Lucescu, Kanaltürk televizyonunda yayınlanan Telegol programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eski öğrencisi Elano'nun, Türkiye'de işinin kolay olmadığını ifade eden Shakhtar'ın hocası, "Süper Lig'de zorlanmaya devam edecek.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER GALERİLER