spor Turu 13/11/09

Rüyalarında görürler
G.Saray başkanı, "F.Bahçe, Kewell ile ilgileniyormuş. Bu konuda bir şey yapacak mısın?" diyen iş adamlarına "Fener, Kewell'ı ancak rüyasında görür" karşılığını verdi.
Louis Saha Ocak'ta Beşiktaş'ta
İngiltere'nin en saygın gazeteleri arasında yer alan The Guardian, Beşiktaş'ın bir süredir peşinde olduğu Louis Saha'yı Ocak ayında renklerine bağlayacağını yazdı. Gazetenin haberine göre, Everton kulübü sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 31 yaşındaki golcüyü devre arasında satmak amacıyla Beşiktaşlı yöneticileri İngiltere'ye davet etti. Siyah-beyazlı yöneticilerin, bu sezon ligde 10 maçta 7 gol atan Fransız futbolcuyu uygun bir fiyata transfer edebileceği belirtiliyor.
Şok! Yattara yine ameliyat olacak
Sağ ayak bileğindeki sakatlığının ciddi olduğu belirlenen Yattara'nın ameliyat masasına bile yatabileceği bildirildi
Sıfır kilometrede
"Bacağımdaki platin beni olumsuz etkiliyordu. Aldırıp kurtuldum. Kafa ve fizik olarak çok iyi durumdayım".
Gıyabi destek
Kaptan Arda'dan Elano'ya gıyabi destek... Brezilya Milli Takımı'nın Katar'da İngiltere ile oynayacağı hazırlık maçı için milli takıma giden sambacının kazanılması gerektiğini savunan genç oyuncu, bu konuda arkadaşlarından da yardım istedi. Sambacının uyum sorununu hâlâ aşamadığının altını çizen Arda, "Tüm takımın ona daha çok ilgi göstermesi gerekiyor" dedi.
DİĞER GALERİLER