Spor Turu 10/11/2009

Demiroren'in bombası Carew

Kötü başladığı Süper Lig'de son 6 karşılaşmayı 3 puanla kapatarak 3. sıraya yerleşen Beşiktaş, devre arası transfer dönemi için kolları sıvadı. Ocak ayındaki Genel Kurul'un hesaplarını yapan ve son zamanlarda taraftar desteğini kaybetmeye başlayan başkan Yıldırım Demirören, bir dönem siyah-beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran Norveçli golcü John Carew'i kadroya katmanın planlarını yapıyor.
G.Saray'da Elano depremi!

Yıldız oyuncunun, menajeri Massih'e "Ayrılmak istiyorum" dediği öğrenildi. Galatasaray'da Elano depremi yaşanıyor. Büyük umutlarla transfer edilen ancak ilk 11'e bile giremeyen Brezilyalı futbolcunun sarı-kırmızılı kulüple yollarını ayırmaya hazırlandığı iddia edildi. Morali bozuk olan Elano'nun, menajeri Jose Massih ile görüştüğü ve "Galatasaray'a kulübede oturmak için gelmedim. Bu durum böyle devam edecekse kesinlikle ayrılmak istiyorum" dediği öğrenildi.
Fatura Hugo Broos'a kesildi

Beşiktaş yenilgisinden sonra sıkıntılı bir döneme giren Trabzonspor'da suçlu aranıyor... Herkes yanlış transfer politikası nedeniyle yönetimi hatalı bulurken, idareciler teknik direktör Hugo Broos'un da başarısızlıkta payı olduğu inancında. Belçikalı hocanın saha dışında yaptığı açıklamaları yersiz bulan ve bunun takımı olumsuz yönde etkilediğini düşünen yönetim, Broos'tan hesap sormayı düşünüyor.
Kurtar beni baba!

Stoke City'de 81'de oyuna girip 87'de kenara alınınca sinirden ağlayıp, kapıları tekmeleyen Tuncay, 'Babam gibi' dediği Yıldırım'a seslendi: Tek isteğim var; Fenerbahçe'ye dönmek...
Kaderin bir oyunu mu bu?

Bursaspor’dayken her maç on binlerce kişinin önünde oynuyordu, bir kraldı. Şimdi ise topu topu 500-600 taraftarı olan Tepecikspor’da forma giyiyor.
DİĞER GALERİLER