Bugünkü
Takvim

Ronaldinho'nun hayatı

G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk'ün, "Ocak ayında dünya çapında bir yıldız alacağız" sözündeki "Yıldız"ın Ronaldinho olduğu iddia edildi.
Radyospor'dan Özgür Sancar, G.Saray'ın Ronaldinho ile ciddi şekilde ilgilendiğini, hatta onun menajerliğini yapan abisi Ronaldo de Assis Moreira'nın geçtiğimiz pazar günü İstanbul'a gelmesi gündemdeydi ancak bu ertelendi. Sancar, Brezilyalı futbolcunun G.Saray'ın teklifine çok sıcak baktığını, Türkiye hakkında bilgi toplamaya bile başladığını iddia etti. Ronaldinho ara transferde G.Saraylı olabilir.

Aysal: Maliyeti çok önemli değil

ABİ Assis'in Galatasaray Sportif Koordinatörü Bülent Tulun'la sürekli temas halinde olduğu bildirildi. Flamengo ile sözleşmesi aralık ayında bitecek olan Ronaldinho için başkan Ünal Aysal da çok ısrarlı. Türk Telekom Arena'yı doldurmaya ve forma satışlarını artırmaya kararlı olan Aysal, bonservis bedeli ödemeyeceği 31 yaşındaki oyuncu için, "Yıllık neye mal olursa olsun almak istiyorum. G.Saray'ın böyle bir hamleye ihtiyacı var" dediği belirtiliyor. Flamengo'dan aylık 630 bin euro alan Ronaldinho yılda yaklaşık 6 milyon euro'yu cebine koyuyor. BAŞARILARLA DOLU BİR FUTBOL HAYATI OLAN RONALDİNHO'YU DAHA YAKINDAN TANIYALIM...

Ronaldinho... 21 Mart 1980 tarihinde Brezilya'nın Porto Alegre şehrinde doğdu.
Daha çok Ronaldinho veya Ronaldinho Gaûcho adlarıyla bilinir.