Vav TV İzle

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe taraftarlarına uyarı

Sabah Gazetesi'nin usta spor yazarlarından Rıdvan Dilmen, Konyaspor-Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

"DEPLASMANDA 240 DAKİKADIR GOL YOK"​
Fenerbahçe, deplasmanda 240 dakikadır gol atamıyordu. Büyük takımlar öyle başlar ki maça ibre hep onlardandır. İlk yarıda maç 1-1 bitebilirdi. Slimani'nin net pozisyonu vardı. Ama Konyaspor'un da net 3 pozisyonu vardı. Bir tane topları direkten döndü.

"HER HAFTA YENİ BİRİNİ İZLİYORUZ"​
Jailson ve Benzia yeni transferler. Biz zaten her hafta Fenerbahçe'de bir oyuncuyu ilk kez izliyoruz. Bunlara İsmail'i de ekleyebiliriz. Bu 3 puan o kadar değerli bir 3 puan ki... Deplasmanda ilk golünü attı Fenerbahçe.

"COCU, SİSTEMİNDEN VAZGEÇTİ"​
Cocu, klasik 4-3-3 ile gelmişti Türkiye'ye ama vazgeçti, 4-2-3-1'e döndü. İlk yarıyı izlemeyenler pek bir şey kaybetmedi.

"ÖNEMLİ OLAN IŞIK GÖREBİLMEK"​
Fenerbahçe için sabır gerekiyor. Önemli olan ışığı görebilmek. İlk yarıda iki takımı da beğenmemiştim ben. Kaliteli hücum aksiyonları maçta hiç görmedim ben. Slimani tecrübesinde bir futbolcu gösterip yakın yere vurmalı. İyi bir vuruş değildi bence. Serkan, soluna vuracağını tahmin etti. İyi bir vuruş yapmadı.

"FENERBAHÇE UÇAĞA BİNMEZDİ..."
14. sıradasınız, rakipler kazanmış ve haftaya derbi maça çıkıyorsunuz. Fenerbahçe, 1-0'lık skor verseler uçağa binmezdi. Fenerbahçe, Konya'da üçlük attı. Maç gidiyordu. Konyaspor 3 tane net pozisyon kaçırmıştı ve geliyordu.